RN55C1841BRSL
MFR.Part #
RN55C1841BRSL
JLCPCB Part #
C1797244
Description
-65℃~+175℃ 1.84kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors