Y0925150R000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0925150R000T9L
JLCPCB Part #
C3559648
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 150Ω 8W ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS