Y09260R57000A9L
MFR.Part #
Y09260R57000A9L
JLCPCB Part #
C1487330
Description
-55℃~+150℃ 570mΩ 8W ±0.05% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS