Y169047R0000T9L
MFR.Part #
Y169047R0000T9L
JLCPCB Part #
C1495432
Description
-55℃~+150℃ 47Ω 8W Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS