Y08756K04000T0L
MFR.Part #
Y08756K04000T0L
JLCPCB Part #
C1494963
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 6.04kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS