RNX03882M0FNWF
MFR.Part #
RNX03882M0FNWF
JLCPCB Part #
C1822600
Description
-55℃~+150℃ 1W 82MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS