H8430KFYA
MFR.Part #
H8430KFYA
JLCPCB Part #
C1405549
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS