Y08752K50000T9L
MFR.Part #
Y08752K50000T9L
JLCPCB Part #
C1466072
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 2.5kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS