RN55C2873FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C2873FBSL
JLCPCB Part #
C1432389
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 287kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors