Y00752K50000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00752K50000T9L
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS