Y08751K50000T9L
MFR.Part #
Y08751K50000T9L
JLCPCB Part #
C1468053
Description
-65℃~+150℃ 1.5kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS