CMF501K8000JNEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF501K8000JNEK
JLCPCB Part #
C1420212
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-55℃~+175℃ 1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS