Y08500R50000D0W
MFR.Part #
Y08500R50000D0W
JLCPCB Part #
C4161035
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 500mΩ ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount