RN70D6650FBSL
MFR.Part #
RN70D6650FBSL
JLCPCB Part #
C3413989
Description
-65℃~+175℃ 665Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors