CRCW020147K0FKED
MFR.Part #
CRCW020147K0FKED
JLCPCB Part #
C2074389
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 30V 47kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS