Y16060R90000D0W
MFR.Part #
Y16060R90000D0W
JLCPCB Part #
C4191460
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 900mΩ ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount