Y08500R15000F149R
MFR.Part #
Y08500R15000F149R
JLCPCB Part #
C4052377
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 150mΩ 500mW ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS