Y0794100R000A0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0794100R000A0W
JLCPCB Part #
C4161539
Package
0603
Description
-55℃~+220℃ 100Ω 12.5mW ±0.05% ±3ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS