Y0794200R000A0W
MFR.Part #
Y0794200R000A0W
JLCPCB Part #
C4127195
Description
-55℃~+220℃ 12.5mW 200Ω ±0.05% ±3ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS