RNC55H1051FSR3865
MFR.Part #
RNC55H1051FSR3865
JLCPCB Part #
C3491991
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors