Y07933K33300T9L
MFR.Part #
Y07933K33300T9L
JLCPCB Part #
C1475110
Description
-55℃~+125℃ 3.333kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS