Y079333K3330T9L
MFR.Part #
Y079333K3330T9L
JLCPCB Part #
C1477696
Description
-55℃~+125℃ 33.333kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS