Y079338K3000T9L
MFR.Part #
Y079338K3000T9L
JLCPCB Part #
C1484462
Description
-55℃~+125℃ 38.3kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS