Y00752R00000C9L
MFR.Part #
Y00752R00000C9L
JLCPCB Part #
C1484360
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 300mW ±0.25% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS