Y07933K83000T9L
MFR.Part #
Y07933K83000T9L
JLCPCB Part #
C1475194
Description
-55℃~+125℃ 3.83kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS