Y0793333R330T9L
MFR.Part #
Y0793333R330T9L
JLCPCB Part #
C1473527
Description
-55℃~+125℃ 333.33Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS