Y0793333R333T9L
MFR.Part #
Y0793333R333T9L
JLCPCB Part #
C1475059
Description
-55℃~+125℃ 333.333Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS