Y07932K20000B9L
MFR.Part #
Y07932K20000B9L
JLCPCB Part #
C1465281
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS