ER584K7JT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ER584K7JT
JLCPCB Part #
C1406923
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 4.7kΩ 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS