Y07934K70000B9L
MFR.Part #
Y07934K70000B9L
JLCPCB Part #
C1465456
Description
-55℃~+125℃ 4.7kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS