Y07896K55360T0L
MFR.Part #
Y07896K55360T0L
JLCPCB Part #
C1464215
Description
-55℃~+125℃ 300mW 6.5536kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors