TA025PW20R0J
MFR.Part #
TA025PW20R0J
JLCPCB Part #
C2648467
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 20Ω 25W ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors