Y000712K4440V9L
MFR.Part #
Y000712K4440V9L
JLCPCB Part #
C1480899
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.444kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS