Y07892K00800T9L
MFR.Part #
Y07892K00800T9L
JLCPCB Part #
C1462170
Description
-55℃~+125℃ 2.008kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS