Y078925K0000T9L
MFR.Part #
Y078925K0000T9L
JLCPCB Part #
C1471020
Description
-55℃~+125℃ 25kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS