Y14537K50000V0L
MFR.Part #
Y14537K50000V0L
JLCPCB Part #
C1488297
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.5kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors