M55342E08B10E0RWI
MFR.Part #
M55342E08B10E0RWI
JLCPCB Part #
C4103282
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 10kΩ 800mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS