Y078916K0000T9L
MFR.Part #
Y078916K0000T9L
JLCPCB Part #
C1462331
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS