Y070710R0000A9L
MFR.Part #
Y070710R0000A9L
JLCPCB Part #
C1494681
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 400mW Metal foil resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS