CP0010300R0JE663
MFR.Part #
CP0010300R0JE663
JLCPCB Part #
C1403287
Description
-65℃~+225℃ 10W 300Ω Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS