Y078915K0000T9L
MFR.Part #
Y078915K0000T9L
JLCPCB Part #
C1487735
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS