Y078910K0110T9L
MFR.Part #
Y078910K0110T9L
JLCPCB Part #
C1464504
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10.011kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS