RBDJR0500FL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RBDJR0500FL
JLCPCB Part #
C4250918
Package
1210
Description
-65℃~+155℃ 500mW 50mΩ ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS