BFC233860394
MFR.Part #
BFC233860394
JLCPCB Part #
C3295676
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 390nF Y2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS