Y078571K5000T9L
MFR.Part #
Y078571K5000T9L
JLCPCB Part #
C1493239
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 71.5kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS