H82K87DCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H82K87DCA
JLCPCB Part #
C1404919
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS