Y078521K5000B9L
MFR.Part #
Y078521K5000B9L
JLCPCB Part #
C1478920
Description
-55℃~+125℃ 21.5kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS