Y078549K9000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y078549K9000T0L
JLCPCB Part #
C1476038
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 49.9kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS