H890R9DCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H890R9DCA
JLCPCB Part #
C1405048
Package
Plugin
Description
250mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS