VS-VSKH41/16
MFR.Part #
VS-VSKH41/16
Description
-40℃~+125℃ 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.6kV 100A 150mA 2.5V 200mA - Thyristors (SCR)/Modules ROHS